استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین

یک روش دیگر برای به دست آوردن بیت کوین، استخراج آن می باشد. در سال های اخیر هر فردی می توانست با یک کامپیوتر پر قدرت بیت کوین استخراج نماید، اما اکنون دیگر این گونه نمی باشد. بالا رفتن محبوبیت این ارز و نرخ تبادل آن سبب شد تا کمپانی های بزرگ وارد میدان شده و با تعداد زیادی از دستگاه های پر قدرت اقدام به استخراج بیت کوین نمایند. این جریان سبب مشکل شدن استخراج شد و هزینه های انرژی و هزینه استخراج آن را بالا برده است. همچنین باید گفت که رفته رفته میزان بیت کوین های قابل استخراج در حال کاهش می باشد، سود بردن از استخراج بیت کوین یک رویا نیست و هنوز هم می توان از آن به عنوان یک روش مناسب برای کسب درآمد نام برد.

روش های دیگر کسب بیت کوین

بیت کوین را از راه های دیگری هم می توان به دست آورد. به عنوان مثال شما می توانید همانند دیگر پول ها بیت کوین را به عنوان حقوق خود دریافت کنید. امروزه تعدادی از شرکت های بزرگ حقوق کارمندان خود را با بیت کوین پرداخت می کنند. همچنین می توان در فروشگاه های مجازی و یا حتی فیزیکی خودتان سرویس پرداخت با بیت کوین را بگذارید و مشتری های شما هزینه های خرید خود را به شکل بیت کوین پرداخت کنند.

جز روش هایی که عنوان شد موارد زیادی از تبلیغات آنلاین را می توانید تماشا کنید که به شما می گویند با عضویت یا انجام دادن یک سری از فعالیت ها همانند مشاهده تصویر، اشتراک گذاری عکس، تبلیغات یا گذاشتن پست، لایک یا کامنت می توانید بیت کوین به دست آورید. تعداد زیادی از این کسب و کارها بیت کوین را با شبکه هرمی و طرح های پانزی وصل کرده و شما را به گرفتن زیر مجموعه با هدف کسب درآمد میلیونی تشویق می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *