دانلود اپلیکیشن بورس جادویی

شما میتوانید به زودی اپلیکیشن های بورس جادویی را از طریق وب سایت رسمی ما دانلود کنید

j j

اطلاعات تماس
09197802776 info@magicbourse.com ایران -تهران
ما را دنبال کنید

با بیت کوین چه چیزی می توان خرید؟

با بیت کوین چه چیزی می توان خرید؟

با بیت کوین چه چیزی می توان خرید؟

زمانی که بیت کوین برای نخستین بار شناسایی شد کسی نمی دانست که چگونه و کجا می توان از آن برای پرداخت ها استفاده نمود. امروزه با استفاده از این ارز همه چیز را می توان خریداری کرد، برای مثال شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت و دل، این ارز رمزپایه را جهت پرداخت برای خریداری محصولات و محتوای دیجیتال خود قبول کرده اند. همچنین شما توانایی خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی هایی مثل بالتیک ایر را دارید و یا می توانید بلیط تئاتر خود را با بیت کوین خریداری کنید. برای موارد دیگری مثل پرداخت صورتحساب هتل، خریداری ملک، پرداخت هزینه رستوران و یا تهیه کارت هدیه هم می توانید از بیت کوین برای پرداخت استفاده کنید. در بازارهای بین المللی هم برای پرداخت ها می توان از این ارز استفاده نمود.
بیت کوین هنوز هم یک روش جدید و کاملا پیچیده برای پرداخت می باشد به همین دلیل مواردی که پرداخت ها را می توان با این ارز انجام داد محدود است.
چطور می توان بیت کوین تهیه کرد؟
خرید بیت کوین
آسان ترین راه برای به دست آوردن بیت کوین خریداری کردن آن می باشد.
این ارز رمزپایه در انواع صرافی ها موجود می باشد و می توان از آنجا تهیه کرد یا به صورت مستقیم از طریق افراد دیگر خریداری کرد. برای پرداخت باید از پول نقد یا کارت های اعتباری استفاده نمود و یا حتی می توان از طریق ارزهای رمزنگاری دیگر و تبادل با بیت کوین آن را به دست آورد.
برای نخستین انتقال و به دست آوردن بیت کوین شما به یک کیف پول نیاز دارید.
هیچ کیف پولی به صورت صددرصد امن نمی باشد، به این دلیل که هارد کامپیوتر شما ممکن است خراب شده و یا کیف پول آنلاین در معرض حمله ی هکرها قرار بگیرد.

در مقالات بعدی راه های دیگر به دست آوردن بیت کوین توضیح داده خواهد شد.

ارسال نظر