دانلود اپلیکیشن بورس جادویی

شما میتوانید به زودی اپلیکیشن های بورس جادویی را از طریق وب سایت رسمی ما دانلود کنید

j j

اطلاعات تماس
09197802776 info@magicbourse.com ایران -تهران
ما را دنبال کنید

بیت کوین چگونه تولید می‌شود؟

بیت کوین چگونه تولید می‌شود؟

بیت کوین چگونه تولید می‌شود؟

هر بار که یک تراکنش آنلاین بیت کوین انجام می پذیرد شبکه فرد به فرد با اطلاعات تازه ای مواجهه می شود.
افرادی با اسم «ماینِر» معادلات ریاضی پیچیده‌ای را حل نموده و تحلیل می کنند. منظور از حل این معادلات، دسته ‌بندی اطلاعات جدید می باشد.
نخستین ماینِری که بتواند معادله ویژه ای را حل نماید اجرت می‌گیرد. این اجرت شامل بیت کوین جدید می باشد، به این کار ماینینگ می گویند که سبب ایجاد بیت کوین تازه می شود.
کجا می‌توان بیت کوین خرید؟
بیت کوین را می توانید از مراکز مبادلات ارزهای دیجیتال خریداری نمایید.
این مرکزها سرویس‌هایی می باشند که مردم می ‌توانند به وسیله ی آن‌ها ارزهای رمزنگاری شده را خرید و فروش نمایند.
بیت کوین چطور ذخیره می‌شود؟
برای ذخیره کردن بیت کوین قبل از هر چیزی نیاز به کیف پول (والِت) خواهید داشت.
یک کیف پول دارای کلیدهای خصوصی و عمومی شما می باشد. کیف پول به شما توانایی پرداخت، دریافت و ذخیره بیت کوین و ارزهای دیجیتالی دیگر را خواهد داد.
کیف پول‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها امکانات متفاوتی مانند سطوح مختلف امنیتی، ناشناس بودن و کنترل ارزهای رمزنگاری ‌شده شما را ارائه می دهند.
کیف پول‌های تحت وب
کیف پول‌های تحت وب، امکان ارسال، دریافت و ذخیره بیت کوین را از راه مرورگر وب برای شما فراهم می سازد. این گونه از کیف پول‌ها به طور معمول از یک تأمین ‌کننده میزبان استفاده می نمایند، این کار برای حفظ امنیت کلیدهای خصوصی شما که در حساب کاربری شما موجود می باشد است.
کیف پول‌های رومیزی (دسکتاپ)
کیف پول‌های رومیزی را می‌ توانید بر روی کامپیوتر شخصی‌ خود دانلود و نصب نمایید. از خدمات آ نها می توان به مدیریت و حفظ امنیت کیف پول شما اشاره کرد.
کیف پول همراه
کیف پول‌های همراه، قابلیت تبادل بیت‌کوین را در تلفن همراه شما فراهم می سازند و تنها باید اپلیکیشن مربوط به آن را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید.
کیف پول‌های کاغذی
کیف پول‌های کاغذی، یک روش آفلاین برای ذخیره بیت کوین می باشند. این نوع کیف پول‌ها به صورت فیزیکی می باشند و به طور معمول به شکل یک کاغذ پرینت شده هستند و دارای کلیدهای عمومی و خصوصی شما می باشند. اگر کاغذ دارای کلیدها را گم کنید کیف پول و بیت کوین‌ های خود را از دست خواهید داد.
کیف پول سخت‌افزاری
کیف پول‌های سخت‌افزاری فقط برای ذخیره بیت کوین هستند. این نوع کیف پول به صورت یک وسیله ی دیجیتالی کوچک می باشد و با وصل کردن این وسیله به کامپیوتر خود می توانید معاملات مربوط به بیت کوین را انجام بدهید.

ارسال نظر