ثبت نام در سایت :
برای عضویت و ثبت نام در سایت سکه جادویی روی گزینه ” عضویت ” در قسمت بالای سایت، گوشه سمت راست صفحه مطابق شکل زیر کلیک نمایید.

 

 

مرحله ثبت نام اولیه
پس از کلیک بر روی گزینه ی ” ثبت نام کنید”، صفحه ی ثبت نام اولیه برای شما نمایش داده می شود.

 

 

شما در این صفحه باید ایتدا شماره همراه خود را وارد نمایید

 

سپس کد دریافتی را وارد نمایید ( تصویر زیر )

 

 

تمام اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید مثل نام و نام خانوادگی، شماره تماس همراه، ایمیل و کد معرف شما (لازم به توضیح است کد معرف شما همان شماره موبایل ثبت شده در سایت صرافی سکه جادویی می باشد در بخش کد معرف شماره موبایل شخصی را که سایت سکه جادویی را به شما معرفی کرده می توانید وارد نمایید مانند : 09120123456 مبلغی از خرید های هر شخص معرفی شده به اعتبار حساب کاربری شما اضافه خواهد شد). مبلغ نسبت به میزان خرید هر ارز متغییر می باشد. محدودیتی برای افراد معرفی شده وجود ندارد. سپس روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا روند ثبت نام انجام شود. مطابق شکل زیر.

 

 

مرحله پذیرفتن قوانین:
شما با ثبت نام و تکمیل اطلاعات احراز هویتی در سامانه سکه جادویی تایید می کنید:
۱-تمامی مبالغ از حساب های شخصیتان و با مسئولیت خودتان پرداخت می شود.

۲-حساب و کارت های بانکی خود را برای خرید و یا جابجایی پول در اختیار دیگران قرار نداده اید.

۳- با آگاهی کامل و برای خودتان اقدام به ثبت نام و خرید و فروش می کنید.

۴-تمامی عواقب سوء استفاده از حساب کاربری سکه جادویی را می پذیرد.

مرحله پذیرفتن قوانین: شما با ثبت نام و تکمیل اطلاعات احراز هویتی در سامانه سکه جادویی تایید می کنید: ۱-تمامی مبالغ از حساب های شخصیتان و با مسئولیت خودتان پرداخت می شود. ۲-حساب و کارت های بانکی خود را برای خرید و یا جابجایی پول در اختیار دیگران قرار نداده اید. ۳- با آگاهی کامل و برای خودتان اقدام به ثبت نام و خرید و فروش می کنید. ۴-تمامی عواقب سوء استفاده از حساب کاربری سکه جادویی را می پذیرد.

 

نکته: این مرحله از ثبت نام اولیه شما می توانید ازتمامی امکانات سایت به جز خرید و فروش ارز برخوردار باشید. جهت بهره مندی از امکان خرید و فروش ارز تکمیل ثبت نام و مراحل احراز هویت رو مطابق تصویر زیر انجام دهید.

 

 

نحوه ی ورود و ثبت نام آنلاین در سایت سکه جادویی

مرحله ورود اولیه
در این مرحله با وارد کردن شماره همراه و رمز عبوری که برای شما پیامک شده است می توانید وارد سایت شده و با تکمیل اطلاعات احراز هویتی از تمامی امکانات سایت استفاده کنید.

نحوه ی ورود و ثبت نام آنلاین در سایت سکه جادویی

 

 

سپس کد دریافتی را وارد نمایید

 

 

مرحله تایید کدملی
کدملی صرفاً جهت اطمینان از واقعی بودن کاربر دریافت می شود. همچنین آپلود تصویر کارت ملی به منظور جلوگیری از ثبت کد ملی دیگران است.

 

مرحله تایید آدرس، کدپستی و تلفن ثابت
شما در این مرحله باید تمام اطلاعات خواسته شده شامل آدرس، کدپستی، تلفن ثابت، استان و شهر را وارد نمایید.

 

مرحله تایید کارت های بانکی
شماره کارت های بانکی و تصویر کارت های خود را مطابق شکل زیر وارد کنید.

 

مرحله تایید عکس سلفی
شما در این صفحه باید تمام اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و هم چنین تصاویر خواسته شده مثل کارت ملی کارت بانکی ( حتما به هنگام عکس گرفتن از کارت بانکی روی تاریخ و کد cvv2 را بپوشانید ) و یک عکس سلفی با کیفت و خوانا به همراه کارت ملی و کارت بانکی و نوشته های در دست با متن ثبت جهت نام در سایت ارز جو با ذکر تاریخ را مطابق شکل زیر آپلود می کنید . سپس روی گزینه ارسال کلیک تا روند ثبت نام انجام شود. مطابق شکل زیر.

 

 

نکته: برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ روی تصویر کلیک کنید و نمونه عکس سلفی را مطابق شکل زیر ملاحظه فرمایید.

 

مرحله مشاهده پنل کاربری:
در این مرحله تمامی امکانات پنل کاربری برای شما فعال خواهد شد، از قبیل تغییر رمز عبور، امکان خرید و فروش ارز دیجیتال، افزایش اعتبار آنلاین، امکان استفاده از کیف پول سکه جادویی، اضافه کردن کارت های بانکی ، امکان ارسال تیکت، مشاهده تاریخچه خرید و فروش ها، امکان برداشت اعتبار را خواهید داشت.

 

 

خسته نباشید! امیدواریم خرید خوبی را تجربه کنید.