قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های موسسه از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فخرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org)، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org)، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) جزئی از اموال خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org)، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ارتباطات و سایر مطالب

سایت خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) نیستند و سایت خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) اداره می‌کنند، بنابراین سایت خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت خرید و فروش کنندگان جادویی (marveltrade.org) باشد، خود برعهده خواهید داشت.