ریون کوین (Ravencoin) چیست؟

ریون کوین (Ravencoin) چیست؟

به وجود آمدن تکنولوژی بلاک چین دنیای جدیدی از احتمالات را به روی صنعت مالی گشود. همزمان با دیگر صنایع که در حال حرکت به سوی فضای دیجیتال می باشند، بلاک چین این توانایی را برای صنعت مالی فراهم کرده که کلا دیجیتال شود. یکی از زمینه های رضایت بخش در بلاک چین این است که دارایی ها دیجیتالی می شوند. این به مفهوم عرضه ی یک دارایی فیزیکی بر روی بلاک چین است. ریون کوین (Ravencoin) یک پروژه بلاک چینی می باشد که متمرکز بر امکان پذیر کردن انتقال دارایی ها از یک کاربر به کاربر دیگر می باشد. ریون کوین ساخته شده تا نیاز عصر دیجیتال برای ترید دارایی ها و اوراق بهادار در میان مرزها را برطرف نماید، دقیقا مثل بیت کوین که اجازه ی انتقال پول در سراسر دنیا را به روشی روان داده است. ریون کوین یک پروژه ی متن باز می باشد.
ریون کوین (Ravencoin) بر روی فورکی از کد بیت کوین طراحی شده و از ابعاد مختلفی با بیت کوین تفاوت دارد.
کاربران پروتکل Raven قادر هستند توکن ها را بر روی بلاک چین ریون کوین بر حسب نوع دارایی ارسال کنند. این توکن ها نیازی به استخراج نداشته و آن هایی که توکن ها را صادر می نمایند همه خصوصیات توکن را توصیف می کنند. بنابراین توکن ها قابل انتقال شده و با همان راحتی بیت کوین حرکت خواهند کرد. دارایی هایی که قادر هستند بر روی پلتفرم ریون کوین توکنیزه شوند دارایی هایی مانند شمش های طلا، قباله های زمین، سکه های نقره ای، کارت های هدیه، امتیازات پاداش و غیره هستند.
همچنین ریون کوین یک ابزار ارتباطی میان صادر کننده توکن و دارنده توکن به وجود می آورد. دارندگان توکن اگر تمایل داشته باشند می توانند به میل خود از این ارتباط خارج شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *