معرفی چند ارز مجازی

معرفی چند ارز مجازی

Dash
اگر چه از دش می توان برای مبادله بین کاربران استفاده کرد، ولی این ارز مجازی در حقیقت برای خرید درست شده است. دش را می توان جانشینی برای پی پل دانست. تجّار زیادی دش را درست مثل دلار آمریکا می پذیرند، به اضافه اینکه سرعت انتقال دش خیلی بالاتر می باشد. شما دیگر یک تا دو روز منتظر نمی مانید تا وجه واریز شده به حسابتان را مشاهده کنید. مثل هر ارز دیجیتالی دیگری شما قادر هستید دش را با استفاده از ارز تنظیم شده به وسیله ی دولت بخرید و آن را در کیف پول ویژه دش ذخیره کنید تا وقتی که آن را در یک تجارت خرج نمایید. حتی می توانید کسب و کار خودتان را به نقشه تجاری بیفزایید.
Zcash
ارز مجازی که از نظر افراد زیادی به “نسخه محرمانه بیت کوین” شناخته می شود. زی کش با توانایی حفاظت کامل از هویت فرستنده هایش، اولین ارز دیجیتالی است که بر پایه “دانایی صفر” شناخته شده می باشد. هر تراکنشی که در زی کش انجام می شود کاملا رمزگذاری شده می باشد و کاربران قادر هستند از امتیازات یک زنجیره بلوکی عمومی بدون ارائه اطلاعات خصوصی لذت ببرند.
Monero
مونرو هم دقیقا مثل زی کش یک ارز دیجیتالی با تمرکز بر حفاظت از هویت و حریم خصوصی کاربرانش می باشد. این ارز با هدف اختصاص کامل کنترل کاربران بر روی پول خود طراحی شده است. با مونرو، شما بانک خودتان می باشید. در مونرو، شما قادر هستید تعیین کنید که چه افرادی مجاز می باشند تا مشاهده کنند که پول شما کجا می رود و چه کسانی مجاز نیستند. همچنین بحران هایی که به وسیله ی بانک ها و دولت ها به وجود می آیند بر روی دارایی یا اطلاعات خصوصی شما تاثیری نمی گذارند. در آخر، مونرو همانند ارزهای مجازی دیگر یک سیستم غیرمتمرکز می باشد و به وسیله ی کاربرانش اداره می شود. تا الان بیشتر از سی توسعه دهنده به صورت مستقیم در مونرو شروع به فعالیت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *